29.01.17 Utstilling Fredrikstad

Dommer: Liv Evjen


Resultter:
Calippo Sultan - EX 1, CK, RES CERT, BHK 2..
Førere Kjell Olav "Kelle" Olsen og Mona Søderholm gjorde en meget god jobb som handlere.

Zamina av Schæferborgen - ML2 
Fører Mona Søderholm gjorde en utmerket jobb som handler.

Gratulerer til begge for utmerket jobb:)

Bare å sende inn utstillingsresultatee til klubbens hunder så skal vi få skryti litt av de:D

UTSTILLINGSRESULTATER LØRDAG 24.09.2016

Lørdag 24.september avholdt vi utstilling, valpeskue og lydighetsprøver for alle raser. Dagens dommere var Ulla Hansen i eksteriør og Trond Morten Teigen i LP. Arrangementet ble avviklet i Herkules idrettspark. En spesiell takk går til dommerne som gjorde en kjempeinnsats og sørget for at gjennomføringen ble en suksess både i og utenfor ringen. KulKul

Takk til dere alle for kjempeinsats som ble utført, før, under og etter arrangementet!Kul

 

Bilder fra stevnet er publisert på adressen under: FOTOALBUM

 

RESULTATLISTE FRA VALP- OG UTSTILLING:

6-9 mnd Hann

ML nr.1 og BIR ble Zamb av Zynken, Eier: Anita Auestad

ML nr. 2 ble Falkøens Warro Eier: Kjell Olaf Olsen og Alfons Licher

ML nr. 3 ble Zorro av Zynken Eier Ingemann Auestad

 

4-6 mnd. Tispe

ML nr.1 og BIM O-Luna av Exeam Eier: Martin Meland

ML nr. 2 Aino Aase av Cedech Eier: Aase Nygård

 

JK Hann

Falkøens Vasko E-1-CK-Cert 1BHK BIR, E: Bjørn Lundeberget

Beibars Ringo E-2, E: Magne Henne

Beibars Rinti VG -3, E: Harald Uldal

 

Åpen klasse Hann

Neverkilens Ayamas E-1-CK-3BHK, E: Rune Sørensen

Fughitas Quewso E-2, E: Aslaug Slora

 

BK Hann

Calippo Sultan E-1-CK 2 BHK Res.cert, E: Haitham Sobhieh og Magne Henne

Welinchas Odin E-2, E: Robert Olsen

 

JK Tispe

Falkøens Vatzy E-1 CK -44 BTK, E: Line Olsen

Beibars Rosita E-2 CK, E: Magne Henne

Bukkesti Rikke Irene E-3, E: Bente Irene Johnsen

 

AUK Tispe

Xentha av Zynken E-1, E: Magne Henne

 

AK Tispe

Fughitas Orchide E-1, E: Aslaug Slora

 

BHK Tispe

Falkøens Kenya E-1 CK-Cert -2 BTK, E: Krista Sørensen og Kjell Olaf Olsen

Falkøens Oxy E-2-CK-res.cert - 3 BTK, E:Djemail Raistaj/Kjell Olaf Olsen

 

CHK Tispe

Falkøens Selma E-1 CK- 1 BTK-BIM, E: Kennel Falkøen

 

Oppdretterklasse

Kennel Falkøen, CK, E: Kjell Olaf Olsen, Wenche Olsen, Jørn P. Sønslien

 

LYDIGHETSPRØVER

Klasse l

1. Stine Røssum, Bonita - Golden Retriver, 183 poeng,

2. Tove Tømmernes, Blue Merie - Border Collie, 172 poeng

3. Kristin Broch Dahl, Alma - Berner Sennenhund, 154 poeng

 

Klasse ll

1 Geir Brandtzæg, Izgaras Ginnie - Belgisk Fårehund Tervueren, 177,5 poeng

2. Marie Thorsnes, Izgaras Extraordinary - Belgisk Fårehund Tervueren, 177 poeng

3. Synnøve Johannessen, Izgaras Fidji - Belgisk Fårehund Tervueren, 175 poeng

4. Maria Helena Tvedt Marques, Izgaras Goblex - Belgisk Fårehund Tervueren, 166,5 poeng

 

KLASSE III

1. Øystein Ødegård, High Working B C Valley - Border Collie  280,5 poeng

2. Finn Hugo Øien, Collie Hyper - Border, 271,5 poeng

 

FCI Klasse III

1. Geir Brandtzæg, Izgaras Eikki - Belgisk Fårehund Tervueren, 258 poeng

 

F.V.: Stina Lundberget, Bjørn Lundberget, Dommer Ulla Hansen og Marte Augestad
Hund F.V.: E1-CK-Cert-1BHK-BIR, Falkøens Vasko og E1-CK-1BTK-BIM, Falkøens Selma