Resultat tysk mønster 19.09.21

19. sep, 2021

Resultat tysk mønster 19.09.21

Utstilling Tysk Mønster Avd.Grenland Skien 19.09.2021

Valpeklasse 4 - 6 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO) Utstilling Tysk Mønster Avd.Grenland Skien 19.09.2021

Valpeklasse 4 - 6 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Zeppo's Luna Reg.nr: no51256/21 Ei: Morten Marcussen
F: IPO 1 Team Cayira's Janne M: AD Abiaga's Juma Opp: Morten Marcussen og Jørn Petter Sønslien

Valpeklasse 4 - 6 mnd Langhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Komsa's Queen Chevvy Reg.nr: No45388/21 Ei: Heidi Gjevestad
F: IPO1 Pax Mont Des Noirfeux M: N UCH BH AD IPO-V IGP1 NV-18 KOMSA's Lana 1 Opp: Søderholm, Mona & Ojala, Karl Otto

ML-2 Zeppo's Matilde Reg.nr: NO50869/21 Ei: Annie Browning- Oldendorff
F: N UCH IGP3 Karmakollen's Hero M: Falkøen's Ona Opp: Sønslien, Jørn Petter & Marcussen, Morten Erland

Valpeklasse 4 - 6 mnd Langhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
IM Cosmic Dream's Light My Desire Ei: Reg.nr: No48555/21 Ei: Tonje Henriksen
F: Minejas Exotic Snow Chief M: Cosmic Dream's Can`t Stop This Opp: Våland, Inge Kato

Valpeklasse 6 - 9 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Ollie av Zynken Reg.nr: No35339/21 Ei: Magne Henne /Steinar Aagaard
F: IGP1 Haino vom Team Hühnegrab M: BH-VT IAD Thomsebo Talina Opp: Kennel Zynken

Valpeklasse 9 - 12 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Vita av Exram Reg.nr: No62035/20 Ei: Bård Thorsen/ Eva Irene grave
F: BH IGP2 AK(DE)21-22 Boss von der Salehof M: BH IGP1 Team Marlboro Rose Opp: Exram

ML-2 Nikita av Zynken Reg.nr: NO62547/20 Ei: Arnfinn Solie, Bjørg Karlsen
F: IGP1 BH IAD Falkøen's Bono M: Cora av Zynken Opp: Auestad, Ingemann & Auestad, Anita & Ljåstad, Knut Arild

Valpeklasse 9 - 12 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Nemo av Zynken Reg.nr: NO62546/20 Ei: Ingemann Auestad
F: IGP1 BH IAD Falkøen's Bono M: Cora av Zynken Opp: Kennel Zynken

Junior klasse 12 - 18 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Zeppo's Juni Reg.nr: No45857/20 Ei: Magne Henne
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: AD Abiaga's Juma Opp: Zepos

SG-2 Abiaga's Vilma Reg.nr: NO51170/20 Ei: Terje Morris Kristofferesn
F: IPO1 Team Cayira Janne M: AD BH IPO1 Abiaga's Henni Opp: Frogner, Niklas A

SG-3 Pia av Svebø Reg.nr: NO46010/20 Ei: Tom og Berit Bråthen
F: N UCH AD BH IPO2 NV-17 Falkøen's Vasko M: Lana av Svebø Opp: Svebø

IM Ussi av Exram Ei: Reg.nr: NO39720/20 Ei: Ole Kringlemoen, Jeanett og May Liss Knudsen Kringlemoen
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: BH IGP1 Team Marlboro Rose Opp: Bente og Terje Vehus, Lerkeveien 44, 4700 Vennesla

Junior klasse 12 - 18 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Zeppo's Japp Reg.nr: NO45864/20 Ei: Aage Tengs
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: AD Abiaga's Juma Opp: Morten Marcussen

SG-2 L-Flokis av Zynken Reg.nr: NO54984/20 Ei: Zivile Bigenyte
F: IPO2 BH Hylteland's Akiro M: BH-VT IAD Betzy av Heiagården Opp: Zynken

Ung hund klasse 18 - 24 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Ina av Zynken Reg.nr: No59661/19 Ei: Monica Solie
F: IGP1 Team Paka's Gekko M: BH Quamzi av Zynken Opp: Anita og Ingemann Auestad Knut Arild Ljaastad

Ung hund klasse 18 - 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
U-1 Falkøen's Sarko Reg.nr: NO58316/19 Ei: Mette Olsen
F: IPG1 Marlo Vom Haus Tchorz M: BH IPO1 Jessy Vom Kleinen Mohr Opp: Lundberget, Bjørn og Stina

Åpen klasse 24 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Rosebessy av Exram Reg.nr: NO47502/18 Ei: Nancy Eriksen
F: AD BH IPO2 IPO3 Rustøl's Goliath M: BH AD IPO1 Ofira vom Schwedenring Opp: Terje Vehus

G-1 BH-VT IAD Ubere Matris Coco Reg.nr: No33681/19 Ei: klaus erik Gravgaard
F: AD BH IPO2 Duke vom Spektefeld M: AD IPO3 IGP3 Cutulus Kobra Opp: Gravgaard, Klaus Erik & Linckert-Nielsen, Camilla

Åpen klasse 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
Trukket Jowaskos Arko Reg.nr: No39877/18 Ei: Bjarne Gustafsson
F: N UCH BH AD IPO3 Owinn's Wasco M: BH IPO1 Juma Gim Opp: Pedersen, John Harald

Bruksklasse 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
V-1 IGP2 Hylteland's Apart Reg.nr: Se53944/2017 Ei: Ingemann Auestad
F: IPO2 Pepe Vom Bördetal M: IPO3 Doreen Von Dacon Opp: Zielinska, Monika

ML-1 Zeppo's Luna Reg.nr: no51256/21 Ei: Morten Marcussen
F: IPO 1 Team Cayira's Janne M: AD Abiaga's Juma Opp: Morten Marcussen og Jørn Petter Sønslien

Valpeklasse 4 - 6 mnd Langhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Komsa's Queen Chevvy Reg.nr: No45388/21 Ei: Heidi Gjevestad
F: IPO1 Pax Mont Des Noirfeux M: N UCH BH AD IPO-V IGP1 NV-18 KOMSA's Lana 1 Opp: Søderholm, Mona & Ojala, Karl Otto

ML-2 Zeppo's Matilde Reg.nr: NO50869/21 Ei: Annie Browning- Oldendorff
F: N UCH IGP3 Karmakollen's Hero M: Falkøen's Ona Opp: Sønslien, Jørn Petter & Marcussen, Morten Erland

Valpeklasse 4 - 6 mnd Langhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
IM Cosmic Dream's Light My Desire Ei: Reg.nr: No48555/21 Ei: Tonje Henriksen
F: Minejas Exotic Snow Chief M: Cosmic Dream's Can`t Stop This Opp: Våland, Inge Kato

Valpeklasse 6 - 9 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Ollie av Zynken Reg.nr: No35339/21 Ei: Magne Henne /Steinar Aagaard
F: IGP1 Haino vom Team Hühnegrab M: BH-VT IAD Thomsebo Talina Opp: Kennel Zynken

Valpeklasse 9 - 12 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Vita av Exram Reg.nr: No62035/20 Ei: Bård Thorsen/ Eva Irene grave
F: BH IGP2 AK(DE)21-22 Boss von der Salehof M: BH IGP1 Team Marlboro Rose Opp: Exram

ML-2 Nikita av Zynken Reg.nr: NO62547/20 Ei: Arnfinn Solie, Bjørg Karlsen
F: IGP1 BH IAD Falkøen's Bono M: Cora av Zynken Opp: Auestad, Ingemann & Auestad, Anita & Ljåstad, Knut Arild

Valpeklasse 9 - 12 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
ML-1 Nemo av Zynken Reg.nr: NO62546/20 Ei: Ingemann Auestad
F: IGP1 BH IAD Falkøen's Bono M: Cora av Zynken Opp: Kennel Zynken

Junior klasse 12 - 18 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Zeppo's Juni Reg.nr: No45857/20 Ei: Magne Henne
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: AD Abiaga's Juma Opp: Zepos

SG-2 Abiaga's Vilma Reg.nr: NO51170/20 Ei: Terje Morris Kristofferesn
F: IPO1 Team Cayira Janne M: AD BH IPO1 Abiaga's Henni Opp: Frogner, Niklas A

SG-3 Pia av Svebø Reg.nr: NO46010/20 Ei: Tom og Berit Bråthen
F: N UCH AD BH IPO2 NV-17 Falkøen's Vasko M: Lana av Svebø Opp: Svebø

IM Ussi av Exram Ei: Reg.nr: NO39720/20 Ei: Ole Kringlemoen, Jeanett og May Liss Knudsen Kringlemoen
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: BH IGP1 Team Marlboro Rose Opp: Bente og Terje Vehus, Lerkeveien 44, 4700 Vennesla

Junior klasse 12 - 18 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Zeppo's Japp Reg.nr: NO45864/20 Ei: Aage Tengs
F: BH AD IPO3 Team Marlboro Uno M: AD Abiaga's Juma Opp: Morten Marcussen

SG-2 L-Flokis av Zynken Reg.nr: NO54984/20 Ei: Zivile Bigenyte
F: IPO2 BH Hylteland's Akiro M: BH-VT IAD Betzy av Heiagården Opp: Zynken

Ung hund klasse 18 - 24 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Ina av Zynken Reg.nr: No59661/19 Ei: Monica Solie
F: IGP1 Team Paka's Gekko M: BH Quamzi av Zynken Opp: Anita og Ingemann Auestad Knut Arild Ljaastad

Ung hund klasse 18 - 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
U-1 Falkøen's Sarko Reg.nr: NO58316/19 Ei: Mette Olsen
F: IPG1 Marlo Vom Haus Tchorz M: BH IPO1 Jessy Vom Kleinen Mohr Opp: Lundberget, Bjørn og Stina

Åpen klasse 24 mnd Normalhår Tispe Dommer: Kjell Pollestad (NO)
SG-1 Rosebessy av Exram Reg.nr: NO47502/18 Ei: Nancy Eriksen
F: AD BH IPO2 IPO3 Rustøl's Goliath M: BH AD IPO1 Ofira vom Schwedenring Opp: Terje Vehus

G-1 BH-VT IAD Ubere Matris Coco Reg.nr: No33681/19 Ei: klaus erik Gravgaard
F: AD BH IPO2 Duke vom Spektefeld M: AD IPO3 IGP3 Cutulus Kobra Opp: Gravgaard, Klaus Erik & Linckert-Nielsen, Camilla

Åpen klasse 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
Trukket Jowaskos Arko Reg.nr: No39877/18 Ei: Bjarne Gustafsson
F: N UCH BH AD IPO3 Owinn's Wasco M: BH IPO1 Juma Gim Opp: Pedersen, John Harald

Bruksklasse 24 mnd Normalhår Hann Dommer: Kjell Pollestad (NO)
V-1 IGP2 Hylteland's Apart Reg.nr: Se53944/2017 Ei: Ingemann Auestad
F: IPO2 Pepe Vom Bördetal M: IPO3 Doreen Von Dacon Opp: Zielinska, Monika

Her legges det inn resultater fra klubbens utstillinger og prøver. 

(se egne faner på toppen av siden)